Dorostenci proti Olomouci nedali gól a v nadstavbě zaznamenali druhou porážku

O l o m o u c – Dorostenečtí hokejisté Přerova prohráli ve třetím kole nadstavby O účast v play-off na ledě Olomouce 0:3. Zubři dvakrát inkasovali během první třetiny, kdy Drábek využil přesilovku a po něm skóroval také Neoral. Konečnou podobu výsledku stanovil v 54. minutě po individuální akci Kalman. MEO se navzdory snaze neprosadilo a kohoutům tak podlehlo potřetí v této sezoně.
18.kolo, sobota 3.12.2022
HC Olomouc - HC ZUBR Přerov
3:0
(2:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 8. K. Drábek (Bošek, Kalman), 12. Neoral (Šulgan), 54. Kalman (Bohatý). Rozhodčí: Konvička – Frais, Klimek. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 51. Střely na branku: 27:26. Průběh utkání: 3:0.
Žbánek – Polzer, Kalman, Bohatý, Vrána, Galvas, Přidal – Bartok, D. Drábek, Koryčanský, Šulgan, Pravda, Navrátil, Sekanina, Neoral, K. Drábek, Bošek
Ryšavý – Janek, Wasserbauer, Polame, Ševčík, Udověnko, Pohanka, Škňouřil – Mráček, Netopil, Červenka, Martiňák, Kurelović, Dobša, Šťastný, Lažněvskij, Macek