Dorost v domácím prostředí podlehl Kometě, branku vsítil až ve třetí dvacetiminutovce

P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova nestačili v osmém kole extraligy na Kometu Brno 1:4. Zubři během prvních dvou třetin inkasovali po dvou gólech. Dvakrát se prosadil Brabenec a po jedné trefě zaznamenali Šebela a Halačka. Hanákům se na ledě MEO Arény podařilo snížit teprve ve 47. minutě, kdy přesilovku využil Dobřecký. Přerov tak v základní hrací době prohrál potřetí za sebou.
8.kolo, sobota 8.10.2022
HC ZUBR Přerov - HC Kometa Brno
1:4
(0:2, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 47. Dobřecký (Dobša, Netopil) – 9. Šebela, 14. Brabenec (Zduba, Pavlík), 21. Halačka (Michal Červenka, Volf), 33. Brabenec (Volf, Mitro). Rozhodčí: Poláček – Hendrych, Mikšík. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 142. Střely na branku: 24:48. Průběh utkání: 0:4, 1:4.
Ryšavý – Janek, Polame, Ševčík, Udověnko, Pohanka, Škňouřil – Dobša, Netopil, Koudela, Martin Červenka, Kurial, Lažněvskij, Šindler, Martiňák, Šťastný, Dobřecký, Macek
Matoušek – Spanel, Antony, Jurný, Mitro, Vyhlídal, Zubíček – Pavlík, Štulo, Šebela, Michal Červenka, Zduba, Röss, Brabenec, Halačka, Šichtař, Volf