Juniorka MEO zvládla zápas s hlavním konkurentem, na Lapači vyzrála na Vsetín

V s e t í n – Hokejisté Přerova uspěli ve 36. kole Ligy juniorů na ledě Vsetína 3:1. Zubři se v duelu prvního a druhého týmu tabulky skupiny Východ druhé nejvyšší soutěže dostali do tříbrankového vedení. Skóre po 41 sekundách hry otevřel Buršík a ve druhé třetině přidali další dva góly Hyža a v přesilovce Lysoněk. Za Valachy pouze pět minut před koncem snížil Koláček. Hanáci tak odčinili páteční domácí prohru s Technikou Brno v prodloužení a bodovali v pátém utkání po sobě.
36.kolo, neděle 19.2.2023
VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
1:3
(0:1, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 56. Koláček (Melenovský, Janíček) – 1. Buršík (Halík, Hradil), 22. Hyža (Kuchta, Švejda), 31. Lysoněk (Buršík, Štíbr). Rozhodčí: Poláček – Kociňák, Šobáň. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 23:34. Průběh utkání: 0:3, 1:3.
Pavlíček – Mošnička, Fojtík, Zedek, Machů, Kráčalík, Hamřík, Velikovský – Janíček, Matějíček, Hrdý, Koláček, Stodůlka, Heinrich, Ramert, Urge, Juráň, Melenovský, Jurek
Žurek – Brázda, Koblížek, Holík, Nesvadba, Billa, Pekr, Nášel – Halík, Hyža, Svoboda, Lysoněk, Kolařík, Buršík, Štíbr, Kuchta, Švejda, Hradil, Hanák, Šilhavý