Juniorka proti Technice dotáhla ztrátu, dlouhé oslabení v prodloužení ale nepřestála

P ř e r o v – Hokejisté Přerova prohráli ve 35. kole Ligy juniorů s Technikou Brno 2:3 po prodloužení. Zubři doma museli dotahovat, v první třetině se prosadili Erik Pospíšil a Toman. Snížit se podařilo ve 35. minutě během přesilovky Lysoňkovi a v 52. minutě pak vyrovnal Pekr. Duel dospěl do prodloužení, ve kterém se MEO muselo bránit ve čtyřminutovém oslabení. To nakonec neubránilo, o výhře Brňanů rozhodl druhou trefou v zápase Erik Pospíšil. Přerované alespoň bodovali počtvrté za sebou.
35.kolo, pátek 17.2.2023
HC ZUBR Přerov - Technika Hockey Brno
2:3p
(0:2, 1:0, 1:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 35. Lysoněk (Buršík, Billa), 52. Pekr – 3. E. Pospíšil (Toman, Adam), 12. Toman (Adam, Blaško), 64. E. Pospíšil (Blaško, A. Pospíšil). Rozhodčí: Hranoš – Frais, Veselý. Vyloučení: 6:5, navíc Holík (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 149. Střely na branku: 50:38. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.
Žurek – Pekr, Koblížek, Holík, Nesvadba, Veselý, Billa, Brázda – Halík, Hyža, P. Svoboda, Lysoněk, Kolařík, Buršík, Štíbr, Kuchta, Švejda, Hradil, Hanák, Šilhavý
Hnízdil – Šupa, Čapka, J. Svoboda, Fornál, Juřík, A. Pospíšil, Blaško – Straka, Novotný, Langmann, E. Pospíšil, Toman, Sever, Růžek, Trögner, Adam, Apolenář, Sladký