Junioři v souboji s Technikou neuspěli, v Brně rozhodla nepodařená třetí třetina

B r n o – Atraktivní souboj prvních dvou týmů ve skupině východ otevřel zápasový kalendář přerovské juniorky v novém roce. Po první třetině byla na svém kolbišti o krok napřed Technika, ve druhé se ale do střeleckých statistik zapsali jen Zubři. I s příspěním trefy ve vlastním oslabení otočili skóre během dvou minut z 2:1 na 2:3. Náskok však Přerované neudrželi, třetí „dvacku“ jednoznačně ovládli domácí, kteří dali konečnou podobu výsledku na 6:3. Náskok vedoucích Zubrů před druhou Technikou se tak v tabulce ztenčil na dva body.
25.kolo, pátek 6.1.2023
Technika Hockey Brno - HC ZUBR Přerov
6:3
(2:1, 0:2, 4:0)
Branky a nahrávky: 11. Škodík (Sladký, Růžek), 18. Apolenář (Szemmelroth, Nešpůrek), 42. Sever (Růžek), 44. Adam (Toman, Čapka), 52. Trögner (Sever, Žák), 60. Toman – 17. Lysoněk (Buršík, Štíbr), 31. Štíbr (Buršík, Lysoněk), 33. Pekr (Švejda, Kuchta). Rozhodčí: Čuňočka – Hrabal, Husák. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 57. Střely na branku: 25:44. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 6:3.
Nešpůrek – Čapka, Šupa, Blaško, Žák, J. Svoboda, Juřík – Straka, Růžek, Toman, Sever, Adam, Sladký, Trögner, Apolenář, Fornál, Langmann, Škodík, Szemmelroth, Líska
Žurek – Billa, Pekr, Nesvadba, Koblížek, Brázda, Veselý – Šilhavý, Hradil, Švejda – Buršík, Štíbr, Lysoněk – Kuchta, Mašek, Hanák – P. Svoboda, Kolařík