Juniorka poslední duel roku prohrála, bez bodového zisku ale z Chomutova neodjela

C h o m u t o v – Hokejisté Přerova podlehli ve 24. kole Ligy juniorů Chomutovu 3:4 po prodloužení. Zubři na severu Čech dokázali otočit skóre a po dvou gólech Šilhavého zkraje třetí třetiny šli do vedení. To však do sirény neudrželi a s Piráty si po šedesáti minutách rozdělili body za nerozhodný výsledek. Vítěze zápasu určilo prodloužení, ve kterém o vítězství domácího celku rozhodl v 64. minutě Mišovic. MEO i přes prohru zakončí rok 2022 jako lídr skupiny Východ druhé nejvyšší juniorské soutěže.
24.kolo, neděle 18.12.2022
Piráti Chomutov - HC ZUBR Přerov
4:3p
(1:0, 1:1, 1:2 - 1:0)
Branky a nahrávky: 16. Jajlov (Rindoš, Sýkora), 34. Holejšovský (Vostiňák), 52. Klobouček (Vostiňák, Rindoš), 64. Mišovic – 38. Halík (Šilhavý), 41. Šilhavý (Halík, Brázda), 43. Šilhavý (Švejda). Rozhodčí: Hacaperka – Deja, Sýkora. Vyloučení: 6:6, navíc Príhoda (Chomutov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 83. Střely na branku: 26:28. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 4:3.
Suk – Svoboda, Hynek, Mareš, Holejšovský, Sýkora, Filip – Klobouček, Vostiňák, Jajlov, Príhoda, Bár, Starý, Mišovic, Pospíšil, Rindoš
Vojtek – Billa, Nesvadba, Škňouřil, Veselý, Koblížek, Brázda – Kuchta, Buršík, Hyža, Lysoněk, Šilhavý, Halík, Štíbr, Švejda, Mašek, Hanák