Juniorka si doma bez potíží poradila s Porubou a zvítězila nad ní podruhé v sezoně

P ř e r o v – Hokejisté Přerova porazili ve 21. kole Ligy juniorů Porubu 4:1 a zvládli také druhý vzájemný zápas s ostravským soupeřem v tomto ročníku. Zubry poslal do vedení zkraje utkání Švejda, v poslední pětiminutovce druhé třetiny přidali druhý a třetí gól v přesilovce Pekr a po hostující chybě Mašek. Slezané v poslední části snížili zásluhou Hlaváče, Hanákům vrátil třígólový náskok druhou brankou v 57. minutě Švejda. MEO vyhrálo čtvrtý z posledních pěti duelů.
21.kolo, čtvrtek 8.12.2022
HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba
4:1
(1:0, 2:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 3. Švejda (Pekr, Veselý), 36. Pekr (Halík Billa), 39. Mašek, 57. Švejda (Halík, Billa) – 51. Hlaváč (Šrubař, Skřipčák). Rozhodčí: Tomeček – Bezděk, Přecechtěl. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 139. Střely na branku: 33:30. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.
Žurek – Billa, Pekr, Nesvadba, Koblížek, Brázda, Veselý, Harásek – Šilhavý, Halík, Švejda – Buršík, Mašek, Lysoněk – Kuchta, Svoboda, Kolařík – Hlůšek
Slíž – Hlaváč, Fišara, Černý, Ševčuk, Kosina, Řepa, Kalužík – Halata, Konečný, Gnap, Koudelný, Stasjuk, Prokeš, Moravec, Koida, Skřipčák, Šrubař