Juniorka o gól zdolala Chrudim na jejím ledě a zaznamenala třetí vítězství za sebou

C h r u d i m – Hokejisté Přerova zvítězili v 19. kole Ligy juniorů na hřišti Chrudimi 3:2 a Východočechům oplatili porážku z prvního vzájemného zápasu. Po dvou třetinách platil vyrovnaný stav. Za domácí se trefili Matýs a Jirout, na straně Zubrů skórovali Lysoněk a Šilhavý. O třech bodech pro Hanáky rozhodl brankou ze 46. minuty Švejda. Svěřenci trenérů Neumana a Grofa si tak připsali třetí výhru v řadě.
19.kolo, pátek 2.12.2022
HC Chrudim - HC ZUBR Přerov
2:3
(2:1, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 15. Matýs, 20. Jirout (Dostál, Sopoušek) – 9. Lysoněk (Štíbr, Buršík), 30. Šilhavý (Halík, Billa), 46. Švejda (Billa). Rozhodčí: Raška – Figer, Hnilička. Vyloučení: 7:9. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Střely na branku: 32:28. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
Kadlc – Pazdera, Vašek, Beran, Dvořák, Straka, Sopoušek – Novák, Hemský, Pirner, Macas, Procházka, Jirout, Štrup, Dostál, Štěpánek, Matýs
Vojtek – Billa, Pekr, Nesvadba, Koblížek, Brázda, Veselý, Harásek – Šilhavý, Halík, Švejda – Buršík, Štíbr, Lysoněk – Kuchta, Hanák, Kolařík – Hyža