Juniorka ve vršovickém Edenu neuspěla, pražské Slavii podlehla rozdílem pěti branek

P r a h a – Hokejisté Přerova prohráli v 16. kole Ligy juniorů na ledě Slavie 1:6. Pražané vstřelili v každé třetině dva góly, dvakrát se prosadil Štípek a jednou Kvasnička, Holanik, Dráb a Kříženecký. Zubři skórovali pouze v polovině zápasu zásluhou Lysoňka. Hanáci v probíhající sezoně druhé nejvyšší soutěže poprvé nebodovali ve dvou po sobě jdoucích utkáních.
16.kolo, neděle 20.11.2022
HC Slavia Praha - HC ZUBR Přerov
6:1
(2:0, 2:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 13. Štípek (Hasman), 16. Kvasnička (Skoupý, Curran), 26. Holanik (Stejskal), 35. Dráb (Fibigr, Tichý), 56. Kříženecký (Štípek, Hasman), 59. Štípek (Jokl) – 31. Lysoněk (Buršík, Štíbr). Rozhodčí: Ovsík – Kubas, Stacho. Vyloučení: 5:8, navíc Šilhavý (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Střely na branku: 36:30. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1.
Pittr – Kluch, Stejskal, Dráb, Kříženecký, Hron, Kubánek, Hrdlička – Štípek, Tichý, Hlavička, Fibigr, Skoupý, Jokl, Holanik, Kvasnička, Curran, Vosmík, Hasman, Chludil
Žurek – Billa, Harásek, Nesvadba, Pekr, Veselý, Koblížek, Nášel – Šilhavý, Hyža, Kuchta, Buršík, Kolařík, Hlůšek, Halík, Štíbr, Hanák, Mašek, Lysoněk