Juniorka vyzrála na Chomutov, proti Pirátům rozhodla třemi brankami ve třetím dějství

P ř e r o v – Hokejisté Přerova zvítězili v pátém kole Ligy juniorů nad Chomutovem 4:1. Svěřenci trenéra Neumana na domácím ledě prohrávali po přesilovkovém gólu Príhody. Ve 26. minutě srovnal Švejda a v poslední třetině Zubři skóre otočili. Postupně se trefili unikající Hyža (na snímku), obránce Pekr a při vlastním oslabení do prázdné branky Ruda.
5.kolo, středa 28.9.2022
HC ZUBR Přerov - Piráti Chomutov
4:1
(0:1, 1:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 26. Švejda (Brázda, Šilhavý), 44. Hyža (Pekr, Holík), 48. Pekr (Halík, Švejda), 60. Ruda (Buršík) – 14. Príhoda (Mišovic, Černý). Rozhodčí: Šico – Tvrdý, Voznička. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 175. Střely na branku: 34:27. Průběh utkání: 0:1, 4:1.
Žurek – Holík, Pekr, Billa, Koblížek, Kaprál, Brázda, Veselý – Šilhavý, Halík, Švejda, Buršík, Ruda, Hyža, Kolařík, Mašek, Hanák, P. Svoboda, Hlůšek
Suk – F. Hynek, Sýkora, D. Svoboda, V. Hynek, Žižka, Filip – Klobouček, Bár, Černý, Dej, Vondrášek, Šugár, Vostiňák, Starý, Mišovic, Príhoda, Rindoš