Junioři zapsali třetí vítězství, dramatický zápas na Technice rozhodli v prodloužení

B r n o – Junioři HC ZUBR Přerov pokračují na vítězné vlně. Také ve třetím utkání nové sezony dokázali zapsat výsledek zelenými čísly. A opět po velkém boji. Na neoblíbené půdě brněnské Techniky si Zubři zkraje střetnutí pomohli dvěma přesilovkami, jenže poté se začali prosazovat domácí, kteří dokonce v poslední vteřině druhé části při oslabení otočili z 0:2 na 3:2. Modrožlutí ovšem v závěru srovnali a díky rychlé trefě v prodloužení ukořistili dva body. Parádní střelecký apetit má v úvodu ligy obránce Adam Holík, který přesně zacílil dvakrát. Na všech gólech se pak asistencemi podílel útočník Matěj Halík.
3.kolo, pátek 23.9.2022
Technika Hockey Brno - HC ZUBR Přerov
3:4p
(1:2, 2:0, 0:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 18. Sladký (Líska), 28. Blaško (Sever, Pospíšil), 40. Sever – 4. Holík (Halík, Šilhavý), 13. Šilhavý (Holík, Halík), 59. P. Svoboda (Halík, Kolařík), 61. Holík (Halík, Švejda). Rozhodčí: Held – Hendrych, Mikšík. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 37. Střely na branku: 25:47. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:4.
Nešpůrek – Blaško, Pospíšil, Šupa, Holcman, Žák, J. Svoboda, Juřík – Líska, Růžek, Straka, Trögner, Škodík, Sever, Sladký, Toman, Novotný, Pospíšil, Přidal, Apolenář
Žurek – Holík, Pekr, Billa, Koblížek, Kaprál, Nášel – Šilhavý, Halík, Švejda, Buršík, Štíbr, Ruda, Kolařík, Mašek, Hyža, P. Svoboda, Hlůšek