Trefa kapitána Kuchty nestačila, dorostenci v Havířově utrpěli těsnou porážku

H a v í ř o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova po šesti zápasech v extraligové nadstavbě nezískali ani bod. S Havířovem ve 34. kole prohráli 1:2, když soupeřovo vedení dokázali pouze zmenšit na polovinu. AZ otevřel skóre v úvodu utkání a zkraje druhé třetiny přidal druhou branku. Zubři snížili ve 30. minutě zásluhou Kuchty, další góly ale už v nejmladším městě České republiky nepadly. Hanáci tak Slezany počtvrté v letošním ročníku neporazili.
34.kolo, neděle 20.2.2022
AZ Havířov - HC ZUBR Přerov
2:1
(1:0, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 2. Zachariasz (Jelének, Ungr), 23. Middleton – 30. Kuchta (M. Hanák, Dobřecký). Rozhodčí: Koziol – Kořistka, Vengřín. Vyloučení: 8:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 83. Střely na branku: 36:30. Průběh utkání: 2:0, 2:1.
Maňásek – Valouch, Zielinski, Maršálek, Pilíšek, Vadovič – Šlampiak, Ungr, Middleton, Jarolím, Hansel, Jelének, Sedlák, Jung, Daniel Svozil, Zachariasz, Toma
Vojtek – Škňouřil, Pohanka, David Svozil, Polame, Harásek, Veselý – M. Hanák, J. Hanák, Paska, Kolařík, Toman, Kuchta, Dobřecký, Svoboda