Dorost doma díky druhé třetině rozstřílel Vsetín, v extralize bodoval počtvrté za sebou

P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova vyhráli třetí z posledních čtyř zápasů, ve čtrnáctém kole nadstavbové části nejvyšší soutěže smetli na domácím ledě Vsetín 6:1. Zubři rozhodli během druhé dvacetiminutovky, kdy Valachům nastříleli čtyři góly a vytvořili si čtyřnásobný náskok. Na momentálně poslední tým své šestičlenné skupiny vyzráli i popáté v letošní sezoně. V součtu s triumfy z Lapače a nad Porubou, kterých dosáhli ještě před nucenou koronavirovou pauzou, a prohrou po prodloužení v Šumperku zapsali Hanáci čtvrtý bodový zisk v řadě.
32.kolo, sobota 5.2.2022
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
6:1
(1:1, 4:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 9. Galnor (M. Hanák, Svozil), 21. M. Hanák (Galnor, Veselý), 21. Kolařík (TS), 34. Paska (Nášel, Kuchta), 35. Kuchta (Svozil), 54. Galnor – 13. Pejchal (Stodůlka). Rozhodčí: Šico – Axman, Kaprál. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 123. Střely na branku: 50:17. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1.
Vojtek – Škňouřil, Svozil, Polame, Harásek, Nášel, Veselý – Galnor, M. Hanák, J. Hanák, Paska, Kolařík, Toman, Kuchta, Svoboda
Čada – Stodůlka, Kučný, Šedlbauer, Kotrla, Herman – Rigo, Bartoněk, Koláček, Juráň, Pořízka, Vaněk, Drozd, Budín, Frolo, Pejchal, Raušer