Oslabený dorost opět dokázal bodovat, na šumperském ledě podlehl až po prodloužení

Š u m p e r k – Dorostenečtí hokejisté Přerova se po nucené pauze způsobené nákazou covid-19 vrátili do bojů extraligové skupiny, jejíž vítěz postoupí do play-off. Na stadionu Šumperka se však vinou přetrvávajících absencí představili pouze se sedmi útočníky, navíc bez hlavního trenéra Davida Kudělky. I tak je ovšem nepoložilo nepříznivé skóre 1:3 a dvěma góly ve třetí třetině dokázali poslat zápas do prodloužení. V něm bod navíc získali využitou přesilovkou Mladí Draci.
31.kolo, čtvrtek 3.2.2022
HK Mladí Draci Šumperk - HC ZUBR Přerov
4:3p
(2:1, 1:0, 0:2 - 1:0)
Branky a nahrávky: 10. Tomeš (Peškar), 20. Lichner (Maurer), 29. Peškar (Seidenglanz, Janech), 62. Cekr (Seidenglanz, Janech) – 14. Toman (Kolařík, Harásek), 42. Paska (J. Hanák, Kuchta), 55. Galnor (Kolařík, Svozil). Rozhodčí: Rimmel – Klimek, Rychlý. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 69. Střely na branku: 16:31. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 4:3.
Valenta – Hrdina, Jarmara, Cekr, Juřík, Zavoral, Plhal, Compel – Bařica, Peškar, Maurer, Tomeš, Janech, Seidenglanz, Lichner, Prokop, Čunát, Hlubuček
Vojtek – Škňouřil, Svozil, Polame, Harásek, Nášel, Veselý – Galnor, J. Hanák, Paska, Kolařík, Toman, Kuchta, Svoboda