Dorostenci prohráli s Olomoucí a nadstavbu definitivně zakončí na druhém místě

P ř e r o v – Předposlední domácí zápas sehráli v nadstavbové části extraligové soutěže dorostenečtí hokejisté Přerova. Olomouci v regionálním souboji podlehli 1:3. Svěřenci trenérů Kudělky a Verlíka inkasovali v každé třetině po jednom gólu, osm minut před koncem skóre pouze zkorigovali. Ve skupině, z níž se dá postoupit do play-off i sestoupit do nižší ligy, tak Zubři s jistotou obsadí druhou pozici. Ta znamená udržení příslušnosti mezi elitou pro příští rok a stále také možnost účasti ve vyřazovacích bojích.
30.kolo, úterý 1.3.2022
HC ZUBR Přerov - HC Olomouc
1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 52. Galnor (M. Hanák, Polame) – 9. Najman (Kalman), 35. Šulgan (Miškovský), 49. Neoral (Šulgan, Jeřábek). Rozhodčí: Holibka – Poláček, Přecechtěl. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 125. Střely na branku: 38:36. Průběh utkání: 0:3, 1:3.
Vojtek – Škňouřil, Pohanka, Svozil, Polame, Harásek, Veselý – Galnor, M. Hanák, J. Hanák, Kolařík, Toman, Kuchta, Koudela, Dobřecký, Svoboda
Frgál – Drábek, Marek, Šlahora, Bohatý, Vrána, Kalman, Galvas – Šulgan, Šenk, Miškovský, Kučera, Najman, Jeřábek, Bošek, Konobelj, Neoral, Belan