Dorost doma dotáhl dvoubrankovou ztrátu, Šumperku ale podlehl v prodloužení

P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova prohráli v dohrávce 26. kola extraligy se Šumperkem 2:3 po prodloužení. Svěřenci trenérů Kudělky a Verlíka nabrali v domácím prostředí dvoubrankové manko, během jedenácti minut ho ale dokázali smazat. Duel za nerozhodného stavu dospěl do prodloužení, které devět sekund před koncem rozhodl druhou trefou v zápase hostující Lichner. Zubři si tak do tabulky připsali bod.
26.kolo, úterý 15.2.2022
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
2:3p
(0:0, 0:1, 2:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 44. M. Hanák (Svoboda), 55. Veselý (Svozil) – 32. Lichner (Verner, Maurer), 44. Compel (Prokop, Cekr), 65. Lichner (Compel, Jarmara). Rozhodčí: Hykel – Poláček, Wesley. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 132. Střely na branku: 28:29. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.
Vojtek – Škňouřil, Pohanka, Svozil, Harásek, Veselý – Věchet, M. Hanák, J. Hanák, Paska, Kolařík, Toman, Kuchta, Šindler, Dobřecký, Svoboda
Ondráček – Hrdina, Jarmara, Cekr, Juřík, Zavoral, Plhal, Compel – Bařica, Peškar, Maurer, Tomeš, Verner, Janech, Seidenglanz, Lichner, Prokop, Hlubuček