Dorost napravil domácí kolaps s Olomoucí, ze Šumperka přivezl všechny tři body

P ř e r o v – Po velmi nevydařeném závěru doma s Olomoucí odehrál dorost Zubrů další kolo nadstavby. Tentokrát zamířil do Šumperka, kde ze střetu s Draky ukořistil všechny tři body. Až do půle zápasu oba brankáři drželi čistá konta, než ve vlastním oslabení udeřil přerovský útočník Ondřej Kolařík. Odpověď domácích přišla v závěru z hole Prokopa, byla ale jedinou. Na trefu obránce Davida Svozila z 50. minuty už nezareagovali. Zubři tak odskočili soupeři na sedm bodů a jsou stále dva body za vedoucí Olomoucí.
21.kolo, čtvrtek 9.12.2021
HK Mladí Draci Šumperk - HC ZUBR Přerov
1:2
(0:0, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 38. Prokop (Compel) – 31. Kolařík (Veselý), 50. Svozil (Veselý, Galnor). Rozhodčí: Vepřovský – Řezníček, Všetečka. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 47. Střely na branku: 17:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
Valenta – Hrdina, Jarmara, Cekr, Juřík, Zavoral, Compel – Bařica, Maurer, Tomeš, Verner, Janech, Seidenglanz, Lichner, Prokop, Čunát, Novák
Ryšavý – Škňouřil, Svozil, Polame, Harásek, Nášel, Veselý – Věchet, Galnor, M. Hanák, J. Hanák, Paska, Kolařík, Toman, Dobša, Kuchta, Klouda, Svoboda