Dorostenci promarnili slibný náskok a v divoké přestřelce prohráli s Olomoucí

P ř e r o v – Po dvou třetinách drželi vedení 4:1. Dorostenečtí hokejisté Přerova směřovali k tomu, že Olomouci v hanáckém derby oplatí týden starou porážku. Za sedm a půl minuty bylo ale všechno jinak. Kohouti předvedli nečekaný obrat a rázem byli o gól napřed. Zubři sice srovnali zásluhou Kuchty, o remízu i možnost bodového zisku však nakonec přišli. Druhé vítězství v nadstavbě tak po výsledku 5:6 nepřidali.
20.kolo, sobota 4.12.2021
HC ZUBR Přerov - HC Olomouc
5:6
(2:0, 2:1, 1:5)
Branky a nahrávky: 2. Dobša (Kolařík), 6. M. Hanák (Kuchta), 23. Galnor (Kuchta), 36. Galnor (Kuchta, Svozil), 52. Kuchta (M. Hanák) – 30. Šulgan (Bošek, Drábek), 42. Miškovský (Kalman, Bošek), 43. Belan (Konobelj), 45. Bošek (Galvas, Drábek), 48. Belan, 56. Šulgan (Galvas). Rozhodčí: Kapitanov – Janoško, Návrat. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 88. Střely na branku: 37:20. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:5, 5:5, 5:6.
Vojtek – Škňouřil, Svozil, Polame, Harásek, Nášel, Veselý – Galnor, M. Hanák, J. Hanák, Paska, Kolařík, Toman, Dobša, Kuchta, Klouda, Svoboda
Frgál – Drábek, Marek, Šlahora, Vrána, Kalman, Galvas – Šulgan, Miškovský, Kučera, Najman, Jeřábek, Pastrnek, Bošek, Konobelj, Neoral, Belan