Junioři vrátili Šumperku středeční porážku, na ledě Draků brali všechny tři body

Š u m p e r k – Podruhé v tomto týdnu juniorka Zubrů vyjela do boje proti Šumperku. Domácí dohrávku vystřídalo dle plánu předposlední kolo základní části. Na rozdíl od středeční porážky v prodloužení byli Přerované na ledě Draků stoprocentně úspěšní. Po dvou třetinách bylo skóre srovnané 1:1, rozhodující pasáž pak přišla ve třetí části, kdy dva góly v rozmezí 35 vteřin poslaly Zubry do trháku. Šumperk ještě v závěru zadělal na drama, navíc měl možnost přesilovky, ale export tří bodů na Hanou zpečetil gól do prázdné brány.
41.kolo, pátek 4.3.2022
HK Mladí Draci Šumperk - HC ZUBR Přerov
2:4
(0:0, 1:1, 1:3)
Branky a nahrávky: 31. Horký (Šucha, Šotkovský), 58. Holub (Horký) – 26. Fencl (Gréč, Halík), 44. Brázda (Štíbr, Hyža), 45. Hlávka (Kolařík, Kleniar), 60. Hanák (Billa, Kolařík). Rozhodčí: Rimmel – Kopecký, Landsmann. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 57. Střely na branku: 30:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4.
Ryšavý – Blaháček, Holub, Sedláček, Minařík, Cekr, Netolický, Křivohlávek, Koutecký – Šembera, Šucha, Horký, Polách, Šotkovský, Tomiczek, Kesler, Pánek, Haas
Postava – Nesvadba, Holík, Hanák, Koblížek, Němec, Gréč, Billa – Halík, Kleniar, Fencl, Hyža, Kolařík, Štíbr, Švejda, Hlávka, Buršík, Brázda