Juniorka navázala na předchozí výhry, venku šesti brankami deklasovala Warriors

B r n o – Hokejisté Přerova rozstříleli ve 23. kole Ligy juniorů Warriors Brno 6:1 a zvítězili popáté v řadě. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala rozhodli na jihu Moravy už v úvodní třetině, kterou ovládli pětigólovým rozdílem. Nejproduktivnější Zubr, útočník Radim Hradil, ještě do první přestávky zkompletoval hattrick. Domácí zaznamenali čestný úspěch v polovině utkání, pomyslné poslední slovo si ale přisvojili Hanáci. Krátce po začátku třetí periody upravili výsledek do finální podoby, po siréně se pak mohli radovat z dalšího stoprocentního konce týdne.
23.kolo, sobota 4.12.2021
HCM Warriors Brno - HC ZUBR Přerov
1:6
(0:5, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 30. Staněk (Heinrich, Toman) – 8. Kleniar (Šilhavý, Kolařík), 9. Hradil (Billa, Halík), 14. Hradil (Hlávka, Hanák), 19. Hradil (Billa, Halík), 20. Kolařík (Šilhavý, Kleniar), 41. Šilhavý (Billa, Kolařík). Rozhodčí: Šmíd – Čelechovský, Kučera. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 41. Střely na branku: 14:26. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:6.
Horák – Orsech, Kala, Milotinský, Vacek, Mlčoch, Mareček, Brokeš – Láryš, Stárek, Novotný, Marek, Staněk, Toman, Zelinka, Harásek, Heinrich
Žurek – Hanák, Koblížek, Pekr, Nesvadba, Brázda, Billa – Hlávka, Šilhavý, Kolařík, Mašek, Buršík, Hlůšek, Halík, Hradil, Kleniar