Juniory doma potrápila rozjetá Poruba, hubené vedení nakonec dokázali uhájit

P ř e r o v – Hokejisté Přerova ve 22. kole Ligy juniorů vydřeli vítězství 4:3 nad Porubou. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala si ve druhé třetině vytvořili tříbrankový náskok, ten se však osm minut před koncem ztenčil na jediný gól. Vyrovnání ale Zubři nepřipustili a připsali si čtvrtý vyhraný zápas v řadě. Naopak Slezané o úspěšnou sérii přišli, zastavila se na pěti utkáních.
22.kolo, pátek 3.12.2021
HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba
4:3
(2:1, 2:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 8. Mašek (Billa), 10. Pekr (Halík, Hradil), 30. Hlávka (Hanák, Halík), 32. Šilhavý (Kolařík) – 18. Halata (Hlaváč), 33. Elze (Koudelný, Černý), 52. Lysoněk (Chovanec, Hlaváč). Rozhodčí: Pavel – Hrabal, Kleprlík. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 99. Střely na branku: 34:27. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:3.
Žurek – Nesvadba, Pekr, Hanák, Koblížek, Billa – Halík, Buršík, Kleniar, Hlávka, Brázda, Šilhavý, Hradil, Kolařík, Mašek, Hlůšek
Drabčík – Černý, Mrozek, Kelnar, Dinmukhammed, Hlaváč, Ludvík – Halata, Chovanec, Mikula, Barčák, Urbančík, Siekierka, Prokeš, Elze, Koudelný, Lysoněk