Konečně! Juniorka sestřelila Šumperk a v tabulce mu odskočila na šest bodů

P ř e r o v – Hokejisté Přerova porazili ve dvacátém kole Ligy juniorů Šumperk 5:1 a upevnili si vedení v tabulce skupiny Východ. O svém vítězství rozhodli během prvních dvou třetin, ve třetí si už jen hlídali čtyřbrankový náskok. V krajském souboji se dvakrát trefili útočníci Radim Hradil a Jan Fencl. Zubři na Mladé Draky vyzráli poprvé v letošní sezoně. Nyní je od nich dělí šest bodů, k dobru navíc mohou počítat s domácím zápasem proti Ústí nad Labem.
20.kolo, pátek 26.11.2021
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
5:1
(2:0, 3:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 12. Fencl (Hanák, Hlávka), 18. Hradil (Billa, Hlávka), 22. Hradil (Hlávka, Hanák), 30. Fencl (Hradil, Hanák), 36. Kleniar (Kolařík, Fencl) – 32. Šucha (Haas). Rozhodčí: Šico – Kociňák, Šobáň. Vyloučení: 4:8, navíc Křivohlávek (Šumperk) 5 minut + do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 38. Střely na branku: 38:24. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.
Žurek – Nesvadba, Billa, Hanák, Koblížek, Pekr, Kaprál – Šilhavý, Kolařík, Švejda, Buršík, Brázda, Fencl, Hradil, Kleniar, Mašek, Hlůšek, Hlávka
Bielecký – Netolický, Křivohlávek, Minařík, Blaháček, Holub, Slabý, Cekr – Tomiczek, Šotkovský, Haas, Šembera, Polách, Ševčík, Havel, Šucha