Brzký gól juniorku nepoložil, proti Warriors otočila skóre ještě v první třetině

P ř e r o v – Hokejisté Přerova porazili v šestnáctém kole Ligy juniorů Warriors Brno 8:2 a bodovali počtvrté v řadě. Zubři sice na domácím ledě rychle prohrávali, když inkasovali již ve dvanácté sekundě. Poté však pětkrát skórovali a ještě před první přestávkou přiměli brankáře Jihomoravanů Vystavěla střídat. Vedení navíc v dalším průběhu zápasu zvýraznili, soupeře téměř trojnásobně přestříleli.
16.kolo, neděle 7.11.2021
HC ZUBR Přerov - HCM Warriors Brno
8:2
(5:1, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 4. Hradil (Gréč), 7. Švejda (Gréč, Hradil), 12. Fencl (Gréč, Hradil), 15. Kleniar (Kolařík, Billa), 18. Fencl (Gréč), 28. Hradil (Nesvadba, Fencl), 53. Kleniar (Hlávka), 54. Fencl (Hradil, Kuchta) – 1. Holotík (Novotný), 45. Marčík. Rozhodčí: Šico – Poláček, Wesley. Vyloučení: 3:6, navíc Gréč (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 164. Střely na branku: 66:23. Průběh utkání: 0:1, 6:1, 6:2, 8:2.
Hendrych – Gréč, Hanák, Nesvadba, Koblížek, Kaprál, Billa – Kuchta, Kleniar, Hlůšek, Fencl, Brázda, Kolařík, Hradil, Švejda, Hlávka, Buršík, Mašek
Vystavěl (18. Horák) – Milotinský, Orsech, Mahdal, Kala, Vacek, Mlčoch, Mareček, Brokeš – Holotík, Marčík, Heinrich, Harásek, Zelinka, Rašovský, Novotný, Kelbl, Láryš