Juniorka potřetí v sezoně obrala Porubu, Hendrych si připsal premiérové vítězství

O s t r a v a – Hokejisté Přerova porazili v patnáctém kole Ligy juniorů Porubu 5:2 a uspěli potřetí v řadě. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala si rozhodující náskok vypracovali na přelomu druhé a třetí třetiny, kdy Ostravanům odskočili na rozdíl tří gólů. Těsně před druhou přestávkou skóroval navrátilec do sestavy Zubrů Fencl. První výhru v letošní sezoně vychytal brankář Hendrych, který předvedl 28 zákroků.
15.kolo, pátek 5.11.2021
HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov
2:5
(0:1, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 37. Kolat (Macias, Lysoněk), 50. Kolat (Dinmukhammed, Macias) – 7. Hanák (Kuchta, Hradil), 29. Švejda (Buršík, Brázda), 40. Fencl (Gréč, Hradil), 43. Kleniar (Kolařík, Němec), 56. Kleniar. Rozhodčí: Kapitanov – Klimek, Janoško. Vyloučení: 6:3, navíc Chovanec (Poruba) 10 minut osobní trest – Hradil (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. Střely na branku: 30:39. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:5.
Slíž – Dinmukhammed, Černý, Macias, Hlaváč, Kelnar, Fišara – Mikula, Chovanec, Elze, Barčák, Koudelný, Halata, Žák, Lysoněk, Kolat, Urbančík, Fornál
Hendrych – Němec, Nesvadba, Gréč, Hanák, Billa, Koblížek – Hradil, Hlávka, Kleniar, Brázda, Kruták, Kuchta, Švejda, Buršík, Fencl, Kolařík, Hyža