Juniorka ve druhé dohrávce nezaváhala, proti Vsetínu rozhodla zkraje druhé třetiny

P ř e r o v – Hokejisté Přerova porazili v dohrávce dvanáctého kola Ligy juniorů Vsetín 5:1 a v domácím prostředí zvítězili potřetí v řadě. Zubři se během první třetiny ujali vedení 3:1, na dva rozdílové góly potřebovali pouhých dvanáct sekund. Na začátku prostřední dvacetiminutovky pak náskok zdvojnásobili a hlídali si ho až do konce zápasu. Valachy zdolali podruhé v letošním ročníku.
12.kolo, pátek 12.11.2021
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
5:1
(3:1, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 16. Fencl (Hradil), 17. Hradil (Gréč, Fencl), 17. Koblížek (Brázda, Buršík), 23. Švejda (Koblížek, Brázda), 23. Kleniar (Kolařík, Hlávka) – 16. Čechmánek (Liss, Lavička). Rozhodčí: Goňa – Kučera, Poláček. Vyloučení: 6:5, navíc Jurek (Vsetín) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 185. Střely na branku: 38:23. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1.
Žurek – Nesvadba, Koblížek, Hanák, Gréč, Holík, Kaprál – Buršík, Kuchta, Kleniar, Hlůšek, Fencl, Brázda, Kolařík, Mašek, Švejda, Hlávka, Hradil
Tkadlec (21. Janura) – Liss, Houser, Čapka, Prčík, Fojtík, Sviták, Macík – Lavička, Čechmánek, Bednařík, Jurek, Dědek, Maštalíř, Ramert, Janíček, Horský, Broža