Junioři doma ukončili neporazitelnost Písku, Jihočechům nastříleli pět branek

P ř e r o v – Juniorští hokejisté Přerova se v pátém kole Ligy juniorů stali prvním týmem, který v letošní sezoně porazil Písek. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala se po čtyřech minutách dostali do vedení. Rychle o něj také přišli a vzali si ho zpět. Ve zbytku zápasu poté přidali další tři branky, definitivně si vítězství zajistili dvěma trefami na začátku třetí třetiny. Zubři aktuálně získali nejvíce bodů ze všech účastníků druhé nejvyšší juniorské soutěže – třináct. Na Krále z Jihu Čech mají k dobru bod.
5.kolo, neděle 26.9.2021
HC ZUBR Přerov - IHC Králové Písek
5:1
(2:1, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 5. Kleniar (Kolařík, Šilhavý), 6. Šilhavý (Kleniar, Hanák), 37. Prísažný (Brázda, Švejda), 41. Kolařík (Kleniar, Šilhavý), 42. Kleniar (Kolařík, Šilhavý) – 6. Pešek (Kovařík, Houdek). Rozhodčí: Grygera – Poláček, Zedník. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 129. Střely na branku: 35:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1.
Žurek – Nesvadba, Holík, Hanák, Gréč, Němec, Billa – Kolařík, Švejda, Buršík, Hradil, Brázda, Fencl, Prísažný, Kleniar, Štíbr, Šilhavý
Lokajíček – Dohnal, Kulvejt, Dolhý, Kurfürst, Houdek – Pešek, Krasanovský, Lechnýř, Kovařík, Kouba, Kreuzman, Kříž, Mikeska, Ryba, Hála, Hollar, Braun