První ztráta juniorů, bojovný zápas se Šumperkem rozhodli v nájezdech Draci

P ř e r o v - Dosud neporažení junioři ve čtvrtém ligovém kole doma zkřížili hole se šumperskými Draky. Tradičně nepříjemný soupeř začal v MEO Aréně výborně, po první třetině vedl už o dva góly. Druhá část naopak patřila Zubrům, kteří zpřesnili koncovku a rychle otočili z 0:2 na 3:2. Ve třetí tercii ale Šumperk po chybě obrany ve dvojnásobném oslabení srovnal a dramatický duel tak měl přídavek. V prodloužení Přerov zahodil obrovské šance a nakonec získal pouze bod. Nájezdovou loterii totiž rozsekl šumperský útočník Jakub Horký, který byl u všech gólů svého týmu.
4.kolo, neděle 19.9.2021
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
3:4sn
(0:2, 3:0, 0:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 21. Štíbr (TS), 27. Kleniar (Fencl, Kolařík), 32. Fencl – 9. Horký, 12. Polách (Horký). 49. Horký, rozhodující nájezd Horký. Rozhodčí: Grygera – Kučera, Peluha. Vyloučení: 7:9. Využití: 1:0. V oslabení: 1:2. Diváci: 148. Střely na branku: 43:43. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:4.
Žurek – Nesvadba, Billa, Holík, Hanák, Gréč, Němec, Pekr, Kruták – Fencl, Kleniar, Buršík, Hradil, Kolařík, Štíbr, Švejda, Brázda, Prísažný
Ryšavý – Netolický, Sedláček, Koutecký, Plhal, L. Cekr, Minařík, F. Cekr, Holub, Blaháček, Polách, Tomiczek, Ševčík, Horký, Pánek, Havel, Kesler, Stodůlka