Junioři otočili zápas na ledě Techniky, po třech kolech kolech jsou stále stoprocentní!

B r n o – S bilancí dvou výher se juniorští Zubři ve třetím kole Ligy juniorů představili na ledě brněnské Techniky. Boj soupeřů z čela tabulky odstartovali lépe domácí, kteří po první třetině o gól vedli. Přerov pak ale zvýšil ofenzivní obrátky a navíc dokázal trestat fauly svého soka. Výsledkem toho byl obrat. Po dalších trefách se Zubři ve třetí třetině dostali do trháku a svůj náskok už nepustili. Díky vítězství 5:2 si upevnili postavení na nejvyšší pozici v tabulce. V neděli od 17:00 doma hostí šumperské Draky.
3.kolo, pátek 17.9.2021
Technika Hockey Brno - HC ZUBR Přerov
2:5
(1:0, 0:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 5. Fojt (Blaško, Vlach), 54. Holcman (Ošlejšek, Kubica) – 24. Holík (Gréč, Štíbr), 33. Štíbr (Fencl, Němec), 46. Kleniar (Němec), 53. Gréč, 57. Hradil (Holík). Rozhodčí: Kohoutek – Jurčík, Štěrba. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:3. V oslabení: 0:1. Diváci: 43. Střely na branku: 17:64. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:5.
Kubík – Kubica, Šujan, Fojt, Holcman, Šupa, Svoboda, Blaško – Ošlejšek, Sever, Růžek, Čoupek, Lájoš, Trögner, Vlach, Líska, Vrána, Pospíšil
Žurek – Nesvadba, Billa, Holík, Hanák, Gréč, Němec, Kruták – Fencl, Kleniar, Mašek, Hradil, Hlůšek, Buršík, Štíbr, Kolařík, Brázda, Švejda