Čtyři góly Galnora a skvělá třetí třetina, dorost je po skalpu Vsetína stále čtvrtý!

P ř e r o v – Základní část extraligy dorostu napsala už předposlední kolo, boj o čtyřku mezi Přerovem a Zlínem proto vrcholí. Čtvrtá příčka v tabulce patří Zubrům i po souboji ve Vsetíně. Udrželi se na ní díky vysokému vítězství 7:2! Dvě třetiny přitom bylo skóre vyrovnané. VHK sice čelil velké střelecké převaze modrožlutých, ale dvakrát dokázal rychle odpovědět. Až ve třetí části se Přerov utrhl do rozhodujícího náskoku. Sedmigólovou nálož řídil čtyřmi přesnými trefami útočník Jakub Galnor, obránce David Svozil zase zapsal čtyři asistence. Zubři mají před Berany stále náskok jednoho bodu. Vše rozhodne sobotní závěrečné kolo, ve kterém bude Přerov doma od 12:00 hostit hanáckého rivala z Olomouce.
17.kolo, čtvrtek 25.11.2021
VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
2:7
(0:0, 2:2, 0:5)
Branky a nahrávky: 31. Škarka (TS), 35. Pejchal (Frolo, Kovář) – 25. Polame (J. Hanák, Kolařík), 34. Galnor (Kuchta, Svozil), 43. Galnor (Kuchta, Svozil), 49. Kolařík (J. Hanák), 51. Galnor (M. Hanák, Svozil), 56. Galnor (Svozil, M. Hanák), 60. M. Hanák (Kuchta). Rozhodčí: Blaha – Poláček, Wesley. Vyloučení: 4:1, navíc Koláček (Vsetín) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 112. Střely na branku: 15:50. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:7.
Čada – Stodůlka, Zedek, Škrabola, Hrdinka, Šedlbauer, Kotrla, Herman – Bartoněk, Koláček, Vaněk, Kovář, Škarka, Budín, Frolo, Pejchal, Raušer
Vojtek – Škňouřil, Svozil, Polame, Harásek, Nášel, Veselý – Věchet, Galnor, M. Hanák, J. Hanák, Paska, Kolařík, Toman, Kuchta, Klouda, Svoboda