V Třinci se dorostencům bodovat nepodařilo, zápas s Oceláři prohráli o dva góly

T ř i n e c – Další hodně důležitý souboj o postavení v elitní čtyřce absolvovali dorostenci Zubrů. V duelu 15. kola na ledě Třince ale na bodový zisk dosáhnout nedokázali. V první třetině sice Přerov našel velmi rychlou odpověď na gól Ocelářů, ve druhé tercii však domácí utekli do rozhodujícího náskoku, zatímco modrožlutí několik velkých šancí neproměnili. Ve třetí části ještě Zubři snížili, jenže v poslední minutě inkasovali čtvrtý gól při power play. V tabulce se tak na čtvrté místo dostal Zlín. Právě s Berany se tým Zubrů střetne v následujícím kole. Hraje se v sobotu od 12:00 v MEO Aréně.
15.kolo, čtvrtek 18.11.2021
HC Oceláři Třinec - HC ZUBR Přerov
4:2
(1:1, 2:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 16. Sikora, 24. Sikora (Cedzo, Volas), 30. Cedzo (Pohludka, Holinka), 60. Sikora (Pohludka, Volas) – 17. Klouda (J. Hanák), 47. Galnor (Kuchta). Rozhodčí: Pavel – Bartoň, Kaprál. Vyloučení: 3:4, navíc Cedzo (Třinec) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Střely na branku: 32:27. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2.
Milota – Blanar, Dravecký, Solowski, Martiňák, Pospíšil, Holub – Sajdok, Gerych, Holinka, Volas, Pohludka, Sikora, Cedzo, Lipka, Masnica, Urbánek, Mikula
Vojtek – Škňouřil, Svozil, Polame, Harásek, Nášel, Veselý – Galnor, M. Hanák, J. Hanák, Paska, Kolařík, Toman, Dobša, Kuchta, Klouda, Svoboda