Starší dorost doma ztratil dobře rozehraný zápas se Znojmem

P ř e r o v - Starší dorostenci nedokázali potvrdit páteční vítězství z Nového Jičína a dnes v dalším souboji o postup do osmičky na domácím ledě zaváhali se Znojmem. Zubři si v první třetině vypracovali mnoho šancí, ale ani jedna z nich bohužel neskončila gólem. Orli se sice dostávali před přerovskou branku jen sporadicky, podařilo se jim však skórovat a po první části tak soupeř vedl. Ve druhé třetině se Zubři díky třem rychlým brankám dostali už do vedení 3:1, ale závěr třetiny patřil znovu hostům, kteří po chybě obrany snížili. V úvodu třetí části měl Přerov další šance na zvýšení vedení, ale Znojmo dokázalo tvrdě trestat chyby v přerovské defenzívě a třemi góly obrátilo stav na svoji stranu. Poslední minuty ještě přinesly hru Zubrů bez brankáře, nepříznivé skóre 3:5 se už ale nezměnilo.
22.kolo, neděle 6.12.2009
HC ZUBR Přerov - HC LERAM Orli Znojmo
3:5
(0:1, 3:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 27. Stoklásek (Kocan), 28. Šťastný (Chovanec), 33. Žůrek (Chovanec) - 14. Jankových (Pelikán, Hobza), 37. Telesz (Hloušek), 47. Nahodil, 50. Pelikán, 55. Pelikán (Hodák). Rozhodčí: Škach - Bryška, Chytil. Vyloučení: 5:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:5.
Sovják - Bachánek, Hlídek, Kostiha, Kreisel, Vávra, Jordán, Klusal - Loupal, Javora, Vodák - Šťastný, Chovanec, Žůrek - Stoklásek, Kocan, Klimecký - Rajnoch, Navrátil
Kameš - Pražák, Hobza, Jankových, Telesz, Hodák, Kastner, Hloušek, Nováček, Mikulášek, Srketic, Pelikán, Nahodil, Špaček