Juniorští Zubři remizovali ve Frýdku Místku

F r ý d e k M í s t e k - Ligová soutěž juniorů pokračovala pro mladé přerovské Zubry v neděli na ledě Frýdku Místku. Soupeř potvrdil, že na předních místech tabulky není náhodou a v polovině zápasu se dostal až do vedení 3:0. Svěřencům trenéra Málka se však podařilo po brankách Blinky, Dočkala a Vaňka stav zápasu vyrovnat na 3:3 a přivézt do Přerova bod za remízu.
8.kolo, neděle 28.9.2008
HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov
3:3
(2:0, 1:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 12:02 Chaloupka (Motyka, Sluštík), 15:48 Chaloupka (Sluštík, Chaloupka), 30:41 Voznica (Barčák) - 31:09 Blinka (Nedbal), 32:59 Dočkal (Vaněk), 47:30 Vaněk (Holík). Rozhodčí: Kočí - Dočkal, Hrubec. Vyloučení: 9:9, navíc Chaloupka (Frýdek Místek) 10 minut osobní trest, Motyka (Frýdek Místek) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0, 3:3.
Taťák - Pírek, Voznica, Kocurek, Langer, Loučka, Chaloupka, Slípek, Bystroň, Sluštík, Ružbašan, Motyka, Dubčák, Barčák, Slunský, Mládenka, Matzke, Zuber
Ginter - M.Brázda, Pírek, Bosák, Dočkal, Šrámek, T.Klimecký, Blinka, M.Ferenc, Vaněk, Šteiner, Holík, J.Ferenc, Nedbal, Blaheta, Vládek, Schaffer