Dohrávka staršího dorostu: V Prostějově tým Zubrů těsně prohrál

P r o s t ě j o v - V hodně oslabené sestavě dnes přerovští starší dorostenci zajížděli k dohrávce zápasu 19. kola do Prostějova. Tým Jestřábů potřeboval v utkání naplno bodovat, jelikož ještě není definitivně v první osmičce. Skóre zápasu však otevřeli Zubři, kteří se i bez několika klíčových hráčů dokázali velmi často dostávat do šancí. Domácí sice po chvilce srovnali, ale hned po několika dalších vteřinách bylo vedení znovu na straně Přerova. Ve druhé třetině domácí mužstvo přidalo na důrazu a to se také odrazilo ve skóre, které se Jestřábům podařilo obrátit a ještě osm minut před koncem Prostějov vedl 4:2. I přes dva přerovské góly, jenž vyrovnaly stav zápasu na 4:4 se nakonec z těsné výhry radovali domácí, kteří dvě a půl minuty před koncem přidali pátou branku.
19.kolo, čtvrtek 17.12.2009
LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov
5:4
(1:2, 2:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 12. Kaluža (Prokop), 23. Štindl (Zedník), 31. Prokop (Tomiga), 45. Bartoš (Tomiga), 58. Pozděna - 6. Stoklásek (Javora), 12. Šťastný, 53. Šťastný (Stoklásek), 56. Stoklásek (Javora). Rozhodčí: Kubičík - Bilík, Musil. Vyloučení: 7:4, navíc Tomiga (Prostějov) 10 minut osobní trest - Bachánek (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 43. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:4, 5:4.
Kyša (12. Kloc) - Štefan, Kaluža, Pozděna, Kostelník, Arnošt, Mašek, Herzán, Bartoš, Tomiga, Prokop, Zítka, Minarčík, Compel, Zedník, Štindl, Jurník, Stejskal, Matoušek
Kalivoda - Bachánek, Vávra, Kostiha, Klusal, Jordán - Javora, Loupal, Žůrek, Chovanec, Šťastný, Klimecký, Řezáč, Stoklásek