Oslabený tým staršího dorostu doma nestačil na Frýdek Místek

P ř e r o v - Starší dorostenci přerovského hokeje nedokázali navázat na úspěšné páteční utkání v Šumperku a dnešní souboj s Frýdkem Místkem na domácím ledě prohráli. Zubři však kvůli vlně chřipky nastoupili s hodně prořídlou sestavou a soupeř naopak postavil do zápasu silný tým. Hosté hned ve 3. minutě dokázali využít přesilovou hru a v dalším průběhu utkání se dostali už do vedení o tři branky. Přerov ale dokázal ve druhé třetině ještě snížit a poté si vypracoval velký tlak, který bohužel však k další úpravě skóre nevedl. Frýdek Místek naopak ve třetí třetině přidal do klece Zubrů další dva góly a rozhodl o své celkové výhře v poměru 1:5.
18.kolo, neděle 22.11.2009
HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
1:5
(0:1, 1:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 35. Stoklásek (Kostiha, Kocan) - 3. Fiala (Újezdský), 26. Vacula (Újezdský), 33. Mamula (Fiala), 46. Fiala, 56. Mičulka (Fiala, Mamula) Rozhodčí: Přikryl - Kašík, Dohnal. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4.
Sovják - Bachánek, Tomeček, Kostiha, Vávra, Jordán, Klusal - Malínek, Kocan, Stoklásek - Šťastný, Chovanec, Klimecký - Loupal, Javora, Vodák - Navrátil
Bartošák - Mamula, Blahuta, Golasovský, Bartek, Vacula, Mičulka, Sovadník, Beinstein, Fiala, Králík, Hamhalter, Újezdský, Kurajský, Havlík, Macháček