Starší dorost protrhl černou domácí sérii a porazil Orlovou

P ř e r o v – Starší dorost přerovského hokeje po třech nevydařených domácích zápasech konečně na svém stadionu naplno zabodoval. V první třetině se přerovský Zubr dostal už do tříbrankového vedení a když ve druhé třetině domácí přidali čtvrtou branku zdálo se, že zápas bude mít jednoznačný průběh. V polovině zápasu se však střelecky prosadili i hosté z Orlové a zadělali na pořádné drama. Ještě do konce druhé periody Orlová přidala druhou branku a v samotném úvodu třetí části už Zubři vedli jen o jediný gól. Další ztrátu domácích bodů ale tentokrát už Přerov nepovolil a pátým gólem poté soupeře definitivně zlomil.
16.kolo, neděle 15.11.2009
HC ZUBR Přerov - HC Orlová
5:3
(3:0, 1:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 7. Javora (Loupal), 9. Rajnoch (Chovanec), 18. Stoklásek (Kocan), 27. Malínek (Kocan), 49. Tomeček (Žůrek) - 31. Horák (Kanaloš), 36. Divoký (Přívara), 41. Kanaloš (Smuž). Rozhodčí: Přikryl - P. Dučák, Chytil. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 4:0, 4:3, 5:3.
Sovják - Bachánek, Hlídek, Kostiha, Tomeček, Vávra, Jordán, Klusal, Mašíček - Malínek, Kocan, Stoklásek - Rajnoch, Chovanec, Žůrek - Loupal, Javora, Vodák - Šťastný, Řezáč, Klimecký
Hlavina - Ondrek, Tomaňa, Weisser, Maczurek, Mikulenka, Chudoba, Horák, Kanaloš, Lelkeš, Vrána, Smuž, Mihal, Divoký, Přívara, Jurko, Děrgel, Florek