Starší dorost se doma trápí, dnes nestačil na Kometu Úvoz

P ř e r o v - Starší dorostenci HC ZUBR Přerov odehráli před reprezentační přestávkou poslední ligové utkání a na domácím ledě bohužel prodloužili sérii neúspěšných výsledků. Už v třetím domácím utkání v řadě mladí Zubři doplatili na velmi špatnou koncovku a vstřelili jen jediný gól. Utkání s Kometou Brno Úvoz dlouho postrádalo góly. Až ve 34. minutě hosté zlomili bezbrankový stav a po další rychlé trefě už nadějně vedli 2:0. Ve třetí třetině sice Zubři z přesilové hry snížili, ale závěr opět patřil hráčům Komety, kteří zpečetili výsledek třetím gólem a potom také trefou do opuštěné přerovské branky.
14.kolo, neděle 1.11.2009
HC ZUBR Přerov - HC Kometa Brno Úvoz
1:4
(0:0, 0:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 49. Žůrek (Šťastný) - 34. Hakl (Lesonický), 37. Vašíček (Hakl), 57. Mikulášek (Křen), 60. Vašíček (Křen). Rozhodčí: Škach - Hořelka, Janča. Vyloučení: 4:7, navíc Šidák (Kometa Úvoz) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.
Sovják - Bachánek, Hlídek, Tomeček, Kostiha, Mašíček, Jordán, Vávra, Klusal - Malínek, Kocan, Vodák - Šťastný, Chovanec, Žůrek - Loupal, Javora, Stoklásek - Rajnoch, Řezáč, Klimecký
Guštafík - Maršálek, Novák, Novoměstský, Šidák, Preisach, Krunka, Jekel, Novotný, Mikulášek, Křen, Lesonický, Hakl, Kočko, Král, Bezděk, Vašíček