Starší dorostenci přivezli vítězství z Karviné

K a r v i n á – Přerovským starším dorostencům se v domácím prostředí momentálně nedaří, ale venku mladí Zubři tradičně bodují. Nejinak tomu bylo také dnes v zápase na ledě Karviné. Přerovští hráči se dostali už v první části hry do vedení o dvě branky. I když domácí poté dokázali snížit stav zápasu, tak Zubrům to vítr z plachet nevzalo a dalšími dvěma brankami upravili skóre už na 1:4. Třetí třetina však přinesla nakonec velké drama, když se Karviná dostala k Zubrům už na rozdíl jediného gólu. V poslední minutě už domácí hodně zariskovali a Zubři své vítězství pojistili nejdříve technickým gólem a poté regulérní brankou do prázdné klece. Hlavní postavou přerovského týmu se stal brankář Sovják, který pochytal řadu šancí domácích a navíc lapil Karviné i dvě trestná střílení.
13.kolo, neděle 25.10.2009
HK Karviná - HC ZUBR Přerov
3:6
(1:2, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 16. Kasperlík (Ovčaří), 30. Holý (Bálint), 45. Majda - 8. Kreisel (Kocan), 14. Hlídek (Bachánek), 21. Malínek (Vodák), 25. Vodák (Bachánek), 60. Žůrek (technický gól), 60. Kocan. Rozhodčí: Šutara - Gančarčík, Patrman. Vyloučení: 9:8, navíc Loupal (Přerov) 10 minut osobní trest, Kostiha (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:2. V oslabení: 0:2. Diváci: 60. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 3:4, 3:6.
Noga - Matějek, Kuchař, Szewieczek, Ovčaří, Ručka, Foltýn, Peter, Holý, Bálint, Putniorz, Kurovský, Gorecký, Výtisk, Tkáč, Kasperlík, Deutsch, Obruča, Majda
Sovják - Bachánek, Hlídek, Kostiha, Kreisel, Jordán, Vávra, Klusal - Vodák, Kocan, Malínek - Žůrek, Chovanec, Rajnoch - Stoklásek, Javora, Loupal - Klimecký, Řezáč, Šťastný - Navrátil