Starší dorost doma opět zaváhal a prohrál s Břeclaví

P ř e r o v – Starší dorostenci HC ZUBR Přerov na domácím ledě opět zaváhali. V utkání s Břeclaví znovu propadli v zakončení svých akcí a nakonec prohráli 1:3. Už během první třetiny se Zubrům nepodařilo využít téměř dvouminutovou přesilovku pět na tři a několik dalších šancí nevyužili ve druhé třetině za vyrovnaného stavu. Skóre 1:1 vydrželo až do poloviny utkání, kdy se hosté šťastnou brankou dostali znovu do vedení. Třetí část hry přinesla na obou stranách trestné střílení, diváci se však dočkali branky až v samotném závěru, když se Břeclav při hře přerovských Zubrů bez brankáře prosadila potřetí.
12.kolo, pátek 23.10.2009
HC ZUBR Přerov - HC LVI Břeclav
1:3
(1:1, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 17. Loupal (Javora) - 2. Papp (Farsa), 32. Zháňal (C. Bartoš), 60. O. Bartoš (C. Bartoš). Rozhodčí: Dobeš - Adamec, Štěpán. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.
Sovják - Bachánek, Hlídek, Kostiha, Kreisel, Vávra, Mašíček, Klusal - Loupal, Kocan, J. Klimecký - Rajnoch, Chovanec, Žůrek - Šťastný, Javora, Stoklásek - Malínek, Řezáč, Vodák - Navrátil
Hübner - C. Bartoš, O. Bartoš, Zháňal, Papp, Konečný, Polák, Lejska, Šimeček, Směřička, Nekoranec, Pánovec, Mokráň, Nešpor, Farsa, Sofka, Vaculík