Dorostenci nad Kladnem doma vedli, krátce před koncem ale ztratili i naději na bod

P ř e r o v – Znovu měli blízko k bodům, znovu ale nezískali žádný. Dorostenečtí hokejisté Přerova prohráli i druhé utkání proti Kladnu ve vyšší nadstavbové skupině extraligové soutěže o jediný gól. Zubři přitom na vlastním stadionu od 36. minuty vedli, když se trefil Šilhavý. Další branky ovšem svěřenci trenérů Verlíka a Kudělky nepřidali a Rytíři skóre otočili. Rozhodující úder Hanákům zasadili necelé tři minuty před koncem třetí třetiny. Přerované mohli ještě vyrovnat, trestné střílení nicméně neproměnili a Kladnu podlehli 1:2. Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
31.kolo, čtvrtek 30.1.2020
HC ZUBR Přerov - Rytíři Kladno
1:2
(0:0, 1:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 36. Šilhavý (Halík, Hradil) – 49. Kohlíček (Chrenka, Ullrych), 58. Hurta (Nedvěd). Rozhodčí: Maťašovský – Maloušek, Hübl. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 34:33. Průběh utkání: 1:0, 1:2.
Žurek – Kaprál, Koblížek, Svozil, Růžička, Holík, Billa – Štíbr, Mašek, Brázda, Kuncek, Halík, Hradil, Kuchta, Hyža, Buršík, Šilhavý
Suk – Danda, Malý, Hvězda, Burger, Havel, Koštoval, Kohlíček, Sýkora – Vimmer, Hurta, Kouba, Nedvěd, Ullrych, Adam, Hrabík, Chrenka