Starší dorost si z Opavy přivezl zasloužené vítězství

O p a v a - Přerovští starší dorostenci se dnes vydali na ligové utkání do Opavy a dokázali protrhnout velkou střeleckou smůlu, která je provázela v předchozím domácím zápasu. Mladé přerovské Zubry dovedl k výhře zejména hodně disciplinovaný výkon a také zlepšená produktivita. Už v první třetině se Zubři dostali do jednobrankového náskoku, který postupně ve druhé třetině navyšovali. Ve třetí části hry už se ani jeden z týmů nedokázal střelecky prosadit. Přerovské hráče v závěrečné třetině hodně podržel výborně chytající brankář Sovják. Starší dorostenci v Opavě nakonec zvítězili 5:2 a po dvou zápasech znovu naplno zabodovali.
11.kolo, neděle 18.10.2009
HK Opava - HC ZUBR Přerov
2:5
(1:2, 1:3, 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Trčka (Jelen), 27. Vaněk (Trčka) - 3. Hlídek (J. Klimecký), 15. Bachánek, 25. Stoklásek (Šťastný), 32. J. Klimecký (Kocan), 38. J. Klimecký (Loupal). Rozhodčí: Janda - Vengřín, Záviský. Vyloučení: 8:4, navíc Hájek (Opava) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:5.
Kober (32. Kirschner) - Bendík, Vaněk, Svoboda, Trčka, Tábor, Hájek, Ježek, Jelen, Březina, Gulda, Matušinský, Harazim, Chvěja, Lichý, Havlíček
Sovják - Bachánek, Hlídek, Kostiha, Vávra, Jordán, Klusal - Loupal, Kocan, J. Klimecký - Gazda, Chovanec, Žůrek - Šťastný, Javora, Stoklásek - Malínek, Řezáč, Vodák