Dorostenci na výhru nad Libercem nenavázali, utkání s Plzní rozhodla první část

P ř e r o v – Druhý triumf v řadě dorostenečtí hokejisté Přerova nepřidali. Plzni na domácí půdě podlehli 0:5. O výsledku zápasu rozhodla první třetina, hosté ze západních Čech v ní nastříleli čtyři branky a Zubrům výrazně odskočili. Konečné skóre stanovil krátce před koncem druhé dvacetiminutovky svou druhou trefou během večera Korčák. Hanákům nepomohl ani zlepšený výkon v posledním dějství. Úvodní foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
25.kolo, úterý 7.1.2020
HC ZUBR Přerov - HC ŠKODA Plzeň
0:5
(0:4, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 2. D. Soukup (Korčák, Hodinář), 3. Holý (Matoušek, Steinbrücker), 3. Korčák (Dáňa), 14. N. Schindler (Hauser, M. Soukup), 38. Korčák (Páník, Hodinář). Rozhodčí: Čech – Hübl, Maloušek. Vyloučení: 1:2, navíc Buršík (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 128. Střely na branku: 24:36. Průběh utkání: 0:5.
Suchánek – Kaprál, Koblížek, Svozil, Tomiga, Holík – Štíbr, Mašek, Brázda, Kuncek, Halík, Hradil, Kuchta, Buršík, Mann, Jobánek, Šilhavý
Lokajíček – S. Schindler, Houdek, Matoušek, Hodinář, Páník, Jánský – Steinbrücker, Dáňa, Hauser, D. Soukup, Korčák, M. Soukup, Matoušek, N. Schindler, Kreuzman, Holý