Starší dorost doma prohrál s Uherským Hradištěm

P ř e r o v - Starší dorostenci HC ZUBR Přerov mají za sebou hodně nevydařený zápas s Uherským Hradištěm. Soupeř přijel na Hanou pouze se dvanácti hráči do pole a předvedl hodně bojovný výkon, který jim nakonec přinesl vítězství. Po bezbrankové první třetině se sice Zubři dostali do vedení, ale v dalších momentech je v koncovce provázela obrovská smůla. Hosté ještě ve druhé části skóre otočili a v závěrečné třetině dokázali odolat velkému náporu, který si Přerov vypracoval v celé řadě přesilových her. Starší dorost tedy doma prohrál s Uherským Hradištěm těsně 1:2.
10.kolo, pátek 16.10.2009
HC ZUBR Přerov - HC Uherské Hradiště
1:2
(0:0, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 27. Javora (Loupal) - 34. Beneš (Kočí, Janeba), 35. Brim (Rozhon). Rozhodčí: Langer - Marek, Měkýš. Vyloučení: 8:9. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:2.
Sovják - Bachánek, Hlídek, Kostiha, Kreisel, Vávra, Mašíček, Klusal - Malínek, Kocan, Stoklásek - Šťastný, Chovanec, Žůrek - Loupal, Javora, Vodák - Řezáč, Gazda, Klimecký
Hubáček - Lažek, Rozhon, Beneš, Býček, Černý, Bršlica, Kočí, Janeba, Pudelka, Varmuža, Zderčík, Brim