Starší dorostenci po sérii výher nestačili na vedoucí Znojmo

Z n o j m o - Starší dorostenci Přerova odehráli dnes hodně těžké utkání ve Znojmě. Zápas byl soubojem prvního a druhého týmu v tabulce a z vítězství se nakonec po závěrečné siréně radovali znojemští Orli. Přerovským dorostencům nevyšla podle představ první třetina zápasu, kdy se domácí po dvou slepených gólech dostali do nadějného vedení a svůj náskok dokázali ve druhé třetině ještě zvýšit. Zubři v polovině utkání sice snížili, ale další branky už se jim přidat nepodařilo. Díky nedisciplinovanosti Zubrů pak domácí ve třetí třetině ještě přidali další tři góly a rozhodli o celkovém vítězství v poměru 6:1.
9.kolo, neděle 11.10.2009
HC LERAM Orli Znojmo - HC ZUBR Přerov
6:1
(2:0, 1:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 11. Špaček (Mikulášek), 13. Telesz, 26. Kún (Telesz, Kastner), 46. Telesz (Kastner), 55. Nováček (Špaček), 58. Srketic - 31. Vávra (Šťastný, Vodák). Rozhodčí: Čech - Lukš, Reich. Vyloučení: 11:15, navíc Chovanec (Přerov) 10 minut osobní trest + do konce utkání. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1.
Kameš - Dufek, Pražák, Hobza, Telesz, Kastner, Kún, Hloušek, Nováček, Tichý, Mikulášek, Süsser, Srketic, Pelikán, Piskoř, Špaček
Svoják - Bachánek, Hlídek, Kostiha, Kreisel, Tomeček, Vávra, Klusal - Malínek, Javora, Stoklásek - Rajnoch, Chovanec, Žůrek - Loupal, Šťastný, Vodák - Navrátil, Řezáč