Starší dorostenci si doma proti Novému Jičínu s chutí zastříleli

P ř e r o v - Starší dorostenci HC ZUBR Přerov si v ligovém utkání znovu pořádně zastříleli. Zubři hned v úvodu zápasu bleskově využili přesilovku a po další brance se v první třetině dostali už do dvoubrankového vedení. Také vstup do druhé části vyšel Přerovu skvěle. Během šestnácti vteřin přidali mladí Zubři další dva góly a definitivně zlomili odpor soupeře. Nový Jičín sice v závěru druhé třetiny dvakrát překonal brankáře Sovjáka, ale třetí perioda opět patřila domácím. Starší dorostenci nakonec porazili Nový Jičín vysoko 8:2 a získali do tabulky další dva body.
8.kolo, pátek 9.10.2009
HC ZUBR Přerov - HK Nový Jičín
8:2
(2:0, 4:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 1. Kocan (Hlídek), 19. Chovanec (Rajnoch), 24. Kocan (Stoklásek), 25. Rajnoch, 29. Chovanec (Rajnoch, Žůrek), 38. Kocan (Stoklásek), 57. Vodák (Javora), 59. Kocan (Malínek) - 37. Pargáč (Bajer), 40. Pargáč. Rozhodčí: Alka - Dohnal, Kratochvíl. Vyloučení: 9:12, navíc Havlík (Nový Jičín) 10 minut osobní trest, Holáň (Nový Jičín) 10 minut osobní trest. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Střely na branku: . Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1, 6:2, 8:2.
Sovják - Bachánek, Hlídek, Kostiha, Žůrek, Vávra, Klusal, Šťastný - Malínek, Kocan, Stoklásek - Rajnoch, Šťastný, Chovanec - Loupal, Javora, Vodák - Šnirc, Řezáč, Čelko - Navrátil
Kohn (25. Baldík) - Veselský, Bajer, Mucala, Hradil, Kurovec, Gonos – Havlík, Pargač, Orság - Šatrán, Dressler, Koryčanský - Holáň, Motloch, Štrbík - Tobola, Voznička