Starší dorost na domácím ledě porazil Prostějov a získal další body

P ř e r o v - Bodové konto starších dorostenců HC ZUBR Přerov po pátečním domácím utkání opět narostlo. Mladí Zubři na svém ledě hostili sousední Prostějov a chtěli navázat na předchozí výhru ve Frýdku Místku. Zubři se pustili do soupeře hodně aktivně a velmi rychle se dostali do dvoubrankového vedení, které si ve druhé třetině pojistili dalšími dvěma brankami. Prostějov ale dokázal utkání zdramatizovat a ve třetí třetině se dostal Přerovu znovu na dostřel. Zubři sice v poslední části hry spálili řadu šancí, ale pět minut před koncem však odmítli jakékoliv komplikace a vstřelili rozhodující branku. Po výhře 5:3 tak přerovští starší dorostenci získali do tabulky další dva body.
6.kolo, pátek 2.10.2009
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
5:3
(2:1, 2:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 1. Chovanec (Žůrek), 4. Stoklásek, 23. Vodák (Loupal), 31. Javora (Malínek), 55. Chovanec (Rajnoch, Žůrek) - 17. Jurník (Stindl), 37. Jurník (Kostelník), 49. Pudil (J. Tomiga). Rozhodčí: Volf - P. Dučák, Trunečka. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:3, 5:3.
Sovják - Bachánek, Hlídek, Kostiha, Vávra, Schön, Mašíček, Klusal - Malínek, Kocan, Stoklásek - Rajnoch, Chovanec, Žůrek - Loupal, Javora, Vodák - Šťastný, Řezáč, Čelko
Kloc - Štefan, Kaluža, Pozděna, Stejskal, Mašek, Compel, J. Tomiga, S. Tomiga, Prokop, Bartoš, Stindl, Matoušek, Jurník, Stejskal, Kostelník, Minařík, Koutský, Pudil, Herzán, Koutník