Starší dorostenci vyhráli přestřelku ve Frýdku Místku

F r ý d e k   M í s t e k - Starší dorostenci Přerova napravili páteční zaváhání na domácím ledě v utkání se Šumperkem a dnes si z Frýdku Místku přivezli oba body. V první třetině dnešního duelu se ale opakovala situace z minulého zápasu. Zubři si vybojovali opět tříbrankový náskok, o který díky chybám v obraně a mírné nekoncentrovanosti přišli. Přestřelka pokračovala i ve druhé třetině, kdy se domácí dokonce dostali do vedení 5:4, ale Zubři díky třem rychlým brankám dokonale otupili snahu soupeře získat první letošní výhru. Definitvní pojistku na konečných 5:8 přidali přerovští dorostenci v poslední minutě.
5.kolo, neděle 27.9.2009
HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov
5:8
(3:4, 2:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 13. Kurajský (Mamula), 15. Mamula (Kurajský), 16. Újezdský (Fiala), 31. Sovadník (Újezdský), 33. Jakubowski (Mamula) - 1. Žůrek (Kostiha), 5. Kocan (Stoklásek), 10. Vodák, 17. Vodák (Loupal), 33. Vodák (Šťastný), 34. Stoklásek (Rajnoch, Rajnoch), 35. Šťastný (Bachánek), 60. Bachánek (Žůrek). Rozhodčí: Libiger - Gančarčík, Patrman. Vyloučení: 10:10, navíc Sovadník (Frýdek Místek) 10 minut osobní trest. Využití: 1:5. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4, 5:4, 5:8.
Sommer (33. Třeštík) - Újezdský, Čahoj, Hamhalter, Fiala, Kurajský, Golasovský, Bartek, Štefek, Jakubowski, Macháček, Vacula, Sovadník, Mamula, Bernát, Vašut
Sovják - Bachánek, Vávra, Kostiha, Schön, Mašíček - Malínek, Kocan, Stoklásek - Rajnoch, Chovanec, Žůrek - Loupal, Šťastný, Vodák - Navrátil, Řezáč