Starší dorost prohrál dobře rozehraný zápas se Šumperkem

P ř e r o v - Starší dorostenci HC ZUBR Přerov poprvé v letošních ligových bojích padli. Jejich dnešní porážka se Šumperkem je o to nepříjemnější, že proti soupeři si ještě v polovině zápasu drželi tříbrankové vedení. Mladí Draci ale dokázali ve druhé třetině využít dvě přesilovky a na začátku třetí třetiny se jim bleskově podařilo vyrovnat. Zubři poté hodně doplatili na svoji nedisciplinovanost a tři minuty před koncem Šumperk dokonale obrátil skóre. Definitivní podobu výsledku 3:5 poté zajistil technický gól za hození hole při hře Zubrů bez brankáře.
4.kolo, pátek 25.9.2009
HC ZUBR Přerov - DRACI PARS Šumperk
3:5
(1:0, 2:2, 0:3)
Branky a nahrávky: 16. Vodák (Javora), 24. Rajnoch (Chovanec), 29. Stoklásek (Kocan, Malínek) - 34. Řehák, 36. Gewiese (Nevrlý), 41. Prokopec (Horváth), 57. Horváth (Navrátil), 60. technický gól. Rozhodčí: Fiedler - Kratochvíl, Novotný. Vyloučení: 11:12, navíc Holinka (Šumperk) 10 minut osobní trest. Využití: 2:3. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0, 3:5.
Kalivoda - Bachánek, Kreisel, Kostiha, Hlídek, Schön, Mašíček, Vávra - Malínek, Kocan, Stoklásek - Rajnoch, Chovanec, Žůrek - Loupal, Javora, Vodák - Šťastný, Řezáč, Čelko - Navrátil
Zelenka - Drábek, Soös, Navrátil, Gewiese, Blaháček, Feledík, Prokopec, Holinka, Horváth, Řehák, Nevrlý, Galuška, Kastner, Žálčík, Diviš, Kovář