Starší dorostenci vybojovali remízu v Orlové

O r l o v á - Starší dorostenci HC ZUBR Přerov si i po třetím ligovém kole udrželi svoji neporazitelnost. V zápase na ledě Orlové ale měli na mále. Ještě pět minut před koncem totiž prohrávali o dvě branky. Na rychlé vedení Zubrů dokázala Orlová odpovědět, stejně jako na vyrovnávací branku v prostřední části hry. Ve třetí třetině Zubři prohrávali už o dvě branky, ale díky velké bojovnosti a dvěma slepeným gólům v rozmezí 19 vteřin nakonec srovnali stav. V závěru zápasu se přerovští hráči museli téměř minutu a půl bránit ve třech, ale skvěle chytající brankář Sovják už puk za svá záda nepustil. Po remíze 4:4 si tak oba týmy připsaly do tabulky po jednom bodu.
3.kolo, neděle 20.9.2009
HC Orlová - HC ZUBR Přerov
4:4
(2:1, 1:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 3. Smuž (Szaster), 9. Mihal (Kanaloš), 34. Kanaloš (Horák), 48. Majola (Přívara, Lelkeš) - 2. Žůrek, 23. Žůrek (Rajnoch), 55. Rajnoch (Žůrek), 55. Javora (Loupal). Rozhodčí: Krenželok - Kopřiva, Macoun. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:4.
Seifert - Lelkeš, Ondrek, Grigel, Weisser, Maczurek, Chudoba, Horák, Kanaloš, D. Mihal, Szaster, Smuž, Vrána, Majola, Divoký, Přívara, Klotzmann, Mrozek, Mikulenka, P. Mihal, Florek
Sovják - Bachánek, Kreisel, Kostiha, Hlídek, Tomeček, Vávra, Schön, Klusal - Malínek, Kocan, Stoklásek - Rajnoch, Chovanec, Žůrek - Loupal, Javora, Vodák - Navrátil, Řezáč, Čelko