6.kolo, neděle 21.9.2008
HC TJ Šternberk - HC ZUBR Přerov
2:7
(0:1, 2:2, 0:4)
Branky a nahrávky: 25:06 Vitásek (Švec), 32:22 Švec (Vitásek) - 0:17 Prinke (Nedbal), 27:01 Šteiner (Mališka), 35:00 Hradil (M.Brázda), 44:47 Blinka (Holík, Šteiner), 46:37 Mališka (Vaněk, Bosák), 50:47 Holík (Šteiner), 54:43 Šrámek (Mališka). Rozhodčí: Soldán - Novotná, Velínský. Vyloučení: 11:11, navíc Černocký (Šternberk) 10 minut osobní trest, Havlík (Šternberk) 10 minut osobní trest - Dočkal (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 200. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:7.
Vrzala - Jech, Axman, Černocký, Michalík, Mrtvý, Havlík, Janků, Vitásek, Švec, Šťastný, Brož, Karas, Schwarz, Volčko, Rozyspal, Zelený, Kuba, Študent, Koš, Dopita
Okáč - J.Brázda, M.Brázda, Ryšánek, Bosák, Dočkal, Šrámek, T.Klimecký, Blinka, M.Ferenc, Vaněk, Šteiner, Holík, Prinke, J.Ferenc, Nedbal, Blaheta, Vládek, Hradil, Schaffer, Mališka