Dobrá práce! Juniorka vyloupila havířovskou arénu a upevnila si první místo

H a v í ř o v – Dvojzápas s nejtěžšími možnými soupeři juniorští hokejisté Přerova zvládli. Po Vsetínu porazili také Havířov, na jeho ledě zvítězili 3:1. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala otevřeli skóre na začátku druhé třetiny. Na trefu Zmeškala sice AZ odpověděl, více gólů mu však přerovská obrana v čele s brankářem Postavou nepovolila. Sami Zubři se naopak v dalším průběhu utkání prosadili dvakrát. Ještě do druhé přestávky jim vrátil vedení Borot a dvoubrankový náskok přinesla trefa Fencla zkraje třetí části. Modrožlutí si triumfem v nejmladším městě České republiky pojistili vedoucí pozici ve své skupině REDSTONE Extraligy juniorů.
32.kolo, pátek 17.1.2020
AZ Havířov - HC ZUBR Přerov
1:3
(0:0, 1:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 27. Tomeček (Revaj, Bochnak) – 21. Zmeškal (Gréč, Dřímal), 35. Borot (Zmeškal), 43. Fencl (Kleiner). Rozhodčí: Novák – Janoško, Zicháček. Vyloučení: 2:5, navíc Čempel (Havířov) 10 minut osobní trest, Koubek (Havířov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 128. Střely na branku: 37:30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.
Štipčák – Uhlíř, Koubek, Ševěček, Pavelek, Kočí, Grygar, Kubíček – Pindel, Tomeček, Revaj, Horváth, Juhász, Ivaščenko, Hudeček, Vlček, Byčkov, Čempel, Bochnak
Postava – Takáč, Moučka, Dřímal, Gréč, Kopeček, Kleiner – Borot, Hanák, Fencl, Kuba, Hradil, Kleniar, Zmeškal, Rozsahegyi, Šimanský, Kolařík, Mynář, Petr